Kompleksowe usługi pogrzebowe Koperski

Firmy pogrzebowe

Przedsiębiorstwo pogrzebowe Koperski to firma, która kompleksowo obsłuży i zorganizuje ceremonię pogrzebową. Dzięki doświadczonej kadrze i zaangażowaniu pracowników, wszystkie usługi zostaną przeprowadzone profesjonalnie, a jednocześnie w atmosferze zadumy i wsparcia dla uczestników pogrzebu. 

Kompleksowa obsługa i organizacja pogrzebów

Centrum Pogrzebowe Koperski swoje usługi świadczy na terenie całej Warszawy, również w dzielnicy Wola. Zakład pogrzebowy Wola – Powązki zapewnia sprawną i pełną obsługę od momentu odebrania zmarłej osoby z miejsca zgonu do pochówku trumny na cmentarzu. Pierwszym kontaktem z firmą pogrzebową jest informacja od członka rodziny o miejscu zgonu. W możliwie najkrótszym czasie wysyłamy nasz samochód karawan, który następnie transportuje ciało do chłodni.

Wszystkie czynności związane z kosmetyką przy ciele zmarłego, przeprowadzane są w prosektorium domu pogrzebowego Koperski. Personel świadczy mycie i ubieranie zmarłych, a także ich tanatokosmetykę, czyli wykonanie profesjonalnego makijażu pośmiertnego. W przypadku pogrzebu kremacyjnego, doświadczony personel przejmie na siebie wszelkie kwestie, podejmie się przetransportowania ciała do krematorium oraz w imieniu rodziny odbierze urnę z prochami. 

Jakie inne usługi związane z pogrzebem oferuje zakład Koperski?

Personel firmy Koperski Wola-Powązki  zapewnia pomoc w przygotowaniu niestandardowych wymiarów trumien, potrzebnej dla osoby zmarłej. W razie problemów z miejscem na pochówek pomaga wybrać kwaterę cmentarną. Karawany, którymi dysponuje dom pogrzebowy, zapewniają transport osób zmarłych na terenie całego kraju. W razie potrzeby sprowadzenia ciała spoza granic Polski organizowany jest transport lądowy lub powietrzny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy zależy na bardzo szybkim transporcie ciała osoby zmarłej.

W tej przykrej chwili często nie mamy sił lub możliwości załatwienia czynności prawnych związanych z pogrzebem. Firma Koperski Usługi Pogrzebowe Wola – Powązki zapewni także kompletną obsługę formalnoprawną. Do reprezentowania Państwa przez firmę, w kontakcie z instytucjami państwowymi lub kościelnymi potrzebne jest jednak upoważnienie.  

Usługi dodatkowe organizowane przez dom pogrzebowy Koperski

Realizując dodatkowe usługi, związane z tą przykrą dla każdej osoby sytuacją, oferowana jest także możliwość zamieszczenia nekrologów i kondolencji w prasie. Wedle życzenia personel organizuje oprawę muzyczną całej ceremonii, odtwarzaną z nośników lub wykonywaną na żywo przez profesjonalnego muzyka.

Dla upamiętnienia uroczystości ostatniego pożegnania może zostać zapewniona obsługa fotograficzna i video. W ofercie zakładu dostępne są przenośne wystroje kaplic oraz namioty żałobne, które są bardzo przydatne w przypadku złych warunków atmosferycznych. Dodatkowym udogodnieniem jest oprawa florystyczna, w firmie Koperski wykonywane są wieńce i wiązanki, które zostaną dostarczone na miejsce pogrzebu. 

Z pracownikami firmy można kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. 

5 4 głosów
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najczęściej lubiany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znana firma
znana firma
1 rok temu

To chyba najbardziej znana firma pogrzebowa w zachodniej Warszawie i na jej zachodnich obrzeżach.

Natan
Natan
Odpowiedzieć do  znana firma
8 miesięcy temu

znana to ta firma pogrzebowa jest na pewno, ale ja bym stawiał na całe Mazowsze a nie tylko część Warszawy

2
0
Kocham twoje myśli, proszę o komentarz.x