Nowoczesny zakład z tradycjami Cerber z Włoch

Firmy pogrzebowe

Cerber Warszawa jest doświadczonym i profesjonalnym zakładem pogrzebowym, w którym można liczyć na kompleksową i pełną empatii pomoc i opiekę. Pewnie często zadają sobie Państwo co wyróżnia zakłady pogrzebowe na tle innych.

Cerber Warszawa odznacza się indywidualnym podejściem do każdej z rodzin oraz tworzenie najbardziej spersonalizowanych ofert i satysfakcja nawet najbardziej wymagających rodzin. Zrozumienie potrzeb i oczekiwań jest misją zakładu pogrzebowego z Warszawy, dlatego w miarę możliwości dostosowuje ceremonię do indywidualnych życzeń i tradycji rodziny. Innym czynnikiem wyróżniającym Cerber na tle innych zakładów jest dbałość o najmniejsze detale.

Sztab wysoce wykwalifikowanych pracowników dba o perfekcyjny przebieg ceremonii, od kompozycji kwiatów po oprawę muzyczną, co pozwala na godne i poszanowane pożegnanie. Zakład pogrzebowy Cerber znajduję się w dzielnicy Włochy na ulicy Hynka 4a i mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji.

Całodobowe usługi pogrzebowe Włochy

Cerber oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych, od przygotowania zmarłego, przez organizację ceremonii, aż po kompleksową opiekę nad grobem. Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem zakładu pogrzebowego z Warszawy, który łączy ze sobą profesjonalizm, empatie i indywidualne podejście do klienta, idealnym wyborem będzie Cerber znajdujący się w dogodnej lokalizacji.

Warszawski dom pogrzebowy posiada własną kwiaciarnie, która tworzy wspaniałe kompozycje florystyczne. W swoim zapleczu Cerber posiada eleganckie karawany, które nadają uroczysty charakter ceremonii.

Ceber sumiennie świadczy poniżej wymienione usługi z dbałością o nawet najmniejszy szczegół:

– pogrzeby tradycyjne/kremacyjne/wyznaniowe/świeckie

– pogrzeby dzieci

– pogrzeby wojskowe

– przewóz zmarłych

– ekshumacje

– dopełnienie formalności

– mobilne biuro

– oprawa florystyczna i muzyczna

Dane kontaktowe Warszawa Włochy:

Ulica Hynka 4a, 02-149 Warszawa

Telefon: 501 714 719

503 029 716

E-mail: biuro@pogrzeby-cerber.pl

5 1 głosować
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kocham twoje myśli, proszę o komentarz.x