Warszawa Wola – jakie usługi oferuje zakład pogrzebowy?

Firmy pogrzebowe

Po śmierci bliskiej osoby nachodzi ciężki czas – trzeba nie tylko radzić sobie ze stratą i rozpaczą, ale też wykrzesać siły na zorganizowanie pogrzebu. Wyprawienie pochówku to wielki trud, często przekraczający możliwości znajdującej się w żałobie rodziny. W takim wypadku pełnym wsparciem i zaangażowaniem służy zakład pogrzebowy Heron świadczący usługi pogrzebowe na terenie dzielnicy Warszawa Wola. Z jakich usług można skorzystać, organizując pogrzeb w stolicy?

Transport

Elementem oferty warszawskiego zakładu pogrzebowego są usługi transportowe. W początkowej fazie dotyczą one przewiezienia zwłok z miejsca zgonu – tuż po informacji od rodziny i ustaleniu wstępnych formalności. Dysponujący eleganckimi karawanami zakład pogrzebowy na Woli zajmuje się także późniejszym transportem ciała lub prochów na miejsce uroczystości. W dniu ceremonii firma może również zapewnić przewóz autokarem większej liczby żałobników, np. gdy pochówek odbywa się w innej dzielnicy miasta. Dzięki temu goście bez trudu dotrą na czas w ustalone miejsce pogrzebu lub stypy.

Przygotowanie ciała

Zakład pogrzebowy na Woli zajmuje się oczywiście pełnym przygotowaniem ciała do ceremonii. Pracownicy zobowiązani są m.in. do mycia i ubrania osoby nieżyjącej. Przygotowanie zmarłego to w wielu wypadkach także czesanie, golenie oraz wykonanie odpowiedniego makijażu, a nierzadko również zakrywanie ran i blizn, by ciało prezentowało się estetycznie. Całość przeprowadzana jest oczywiście z zachowaniem pełnego szacunku do zmarłego.

5 1 głosować
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kocham twoje myśli, proszę o komentarz.x