Pogrzeby na warszawskim Mokotowie – cmentarze i usługi pogrzebowe

Firmy pogrzebowe

Pożegnanie bliskiej osoby to trudny moment. Właśnie dlatego warto skorzystać wtedy ze wsparcia zakładu pogrzebowego z dużym doświadczeniem. Jakie usługi pogrzebowe dostępne są na terenie Mokotowa?

Warszawa Mokotów – cmentarze

Mokotów jest dzielnicą w Warszawie, w której mieszka najwięcej ludności, a dokładnie około 218 tysięcy osób.

Na terenie Mokotowa znajdują się dwa czynne cmentarze:

  • Nowy cmentarz na Służewie – cmentarz rzymskokatolicki, którego zarządcą jest Parafia św. Katarzyny w Warszawie, położony przy ulicy Wałbrzyskiej.
  • Cmentarz Czerniakowski – cmentarz rzymskokatolicki, którego zarządcą jest Parafia św. Bonifacego w Warszawie, zlokalizowany przy ulicy Powsińskiej.

Zakłady pogrzebowe na warszawskim Mokotowie

Warszawa Mokotów jest dzielnicą, na której terenie działa wiele zakładów pogrzebowych. Obsługują ją również zakłady oferujące usługi pogrzebowe w innych dzielnicach stolicy.

Wśród zakładów pogrzebowych działających na Mokotowie znajduje się wiele firm rodzinnych, z wieloletnimi tradycjami oraz doświadczeniem, które cieszą się uznaniem klientów. Jedną z takich firm jest Cerber.

Firma ta dysponuje nowoczesnym zapleczem, między innymi własną chłodnią oraz kaplicą przedpogrzebową.

Zakład pogrzebowy Cerber Mokotów działa 24 godziny na dobę, dzięki czemu można skorzystać z ich pomocy o każdej porze. Należy pamiętać, że w celu spotkania z pracownikiem zakładu należy wcześniej zadzwonić pod podany numer.

Decydując się na zakład pogrzebowy na Mokotowie, warto kierować się ofertą oraz oceną klientów. Pozwoli to na wybranie najkorzystniejszego wariantu obsługi, odpowiadającego ostatniej woli zmarłego oraz oczekiwaniom jego bliskich.

Jakie usługi pogrzebowe na Mokotowie są dostępne?

Działający w dzielnicy Warszawa Mokotów zakład pogrzebowy Cerber może zapewnić kompleksową obsługę w trudnych momentach po utracie bliskiej osoby. Szeroka gama dostępnych usług pogrzebowych powoduje, że pogrzeb może być zorganizowany dokładnie według oczekiwań klientów.

Potrzeby urządzane są z pochówkiem w trumnie oraz z kremacją i pochówkiem w urnie. Szeroka gama trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych umożliwia ich indywidualny dobór.

Istnieje możliwość organizacji pogrzebów wyznaniowych w różnych obrządkach oraz pogrzebów świeckich, które odbywają się z udziałem mistrza ceremonii.

Dostępne usługi pogrzebowe to też transport zmarłych, również transport zagraniczny, przygotowywanie nekrologów i klepsydr, dostojna oprawa pogrzebu – nagłośnienie, rozstawienie namiotu nad grobem, tworzenie kompozycji kwiatowych.

Zakład pogrzebowy Cerber może również pomóc w realizacji formalności pogrzebowych, między innymi w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego oraz wykupienia miejsca na cmentarzu.

5 2 głosów
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najczęściej lubiany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Irys
9 miesięcy temu

Ciekawy i wyczerpujący temat artykuł, pozdrawiam.

1
0
Kocham twoje myśli, proszę o komentarz.x